چه مقدار ، چقدر توافق سوریه شهرهای

چه مقدار ، چقدر: توافق سوریه شهرهای اخبار بین الملل

ابوبکر البغدادی زنده و فعال است / روزنامه آمریکایی

یک روزنامه آمریکایی فاش کرد بر خلاف اخبار مربوط به کشته یا مجروح شدن شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش، او زنده و فعال است. روزنامه آمریک..

ادامه مطلب

ترامپ بیانات خوددرباره رابطه خوب با رهبر کره‌شمالی راتحریف خواند

رئیس جمهوری آمریکا اخبار منتشره در روزهای گذشته راجع به رابطه خوب خود با رهبر کره شمالی را تحریف خواند. ترامپ بیانات خوددرباره رابطه خوب با رهبر کر..

ادامه مطلب

ترامپ در صورت لزوم علیه کره‌شمالی اقدام نظامی خواهد کرد / جان بولتون

سفیر اسبق آمریکا در شرکت ملل اعلام کرد: چین و کره شمالی آگاه باشند که دیگر با دولت اوباما طرف نیستند؛ ترامپ در صورت لزوم علیه کره شمالی دست به اقدام نظامی خواه..

ادامه مطلب

سنا هنگفت‌ترین بودجه نظامی تاریخ آمریکا را تصویب کرد

مجلس سنای آمریکا با اکثریت قاطع آراء لایحه سیاست‌گذاری دفاعی را که ۷۰۰ میلیارد دلار به ارتش این کشور تزریق کرده و یکی از بیشترین میزان بودجه‌ها در تاریخ ..

ادامه مطلب

هکر انگلیسی اتهامات اف‌بی‌آی را رد کرد

به گزارش خبرآنلاین، هکر 22 ساله انگلیسی که هنگام شرکت در کنفرانس هکری دفکون در لاس وگاس بازداشت شد، در دادگاه تفهیم اتهام، موارد مطرح شده است را رد کرد. ..

ادامه مطلب

خبرهای تازه از اختلافات در دولت ترامپ

طبق گزارش‌ها، مدیر دفتر تازه کاخ سفید ظاهرا از اقدام دونالد ترامپ در اخراج ناگهانی جیمز کومی از ریاست اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) در ماه مه ب..

ادامه مطلب

توافق‌ ارتش و مخالفان سوری جهت آتش‌بس دو ماهه در قلمون شرقی

منابع رسانه‌ای در ژنو از مخالفان سوری نقل کردند که ارتش سوریه به توافقی با نیروهای مخالف درمورد آتش‌بس دو ماهه در قلمون شرقی دست یافته است. ..

ادامه مطلب