چه مقدار ، چقدر توافق سوریه شهرهای

چه مقدار ، چقدر: توافق سوریه شهرهای اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث هویت جسد زن سوخته را شناسایی کنید , درخواست پلیس از مردم

به گزارش میزان؛در پی کشف جسد زني مجهول الهویه چند روز پیش در یکی از روستاهای بخش خمام شهرستان رشت، پلیس آگاهی استان گیلان از مردم خواست هویت جسد مجهول الهویه کش

درخواست پلیس از مردم؛ هویت جسد زن سوخته را شناسایی کنید

عبارات مهم : شناسایی

پلیس گیلان از مردم خواست هویت جسد مجهول الهویه کشف شده است در خمام را شناسایی کنند.

به گزارش میزان؛در پی کشف جسد زني مجهول الهویه چند روز پیش در یکی از روستاهای بخش خمام شهرستان رشت، پلیس آگاهی استان گیلان از مردم خواست هویت جسد مجهول الهویه کشف شده است در یکی از روستاهای بخش خمام را شناسایی کنند.

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی مدیر پلیس آگاهی استان گیلان در این خصوص گفت: جسد متعلق به زني حدودا 25 تا 30 ساله با قد تقریبی 1 متر و 65 سانتی متر با موهای رنگ شده است قهوه ای روشن و شلوار کتان قهوه ای و مانتوی مشکی رنگ بوده است.

هویت جسد زن سوخته را شناسایی کنید , درخواست پلیس از مردم

فلاح کریمی با بیان اینکه به علت سوختگی شدید صورت امکان شناسایی هویت جسد ممکن نیست؛ افزود: مردم چنانچه اطلاعاتی از هویت این جسد دارند به پلیس آگاهی اطلاع دهند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تلاش پلیس جهت کشف هویت جسد و همچنین ابعاد مبهم این پرونده ادامه دارد، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هویت جسد کشف شده است با شماره ۲۱۸۸۵۳۳ و۲۱۸۸۵۵۱ مرکز کنترل پلیس آگاهی تماس بگیرند.

به گزارش میزان؛در پی کشف جسد زني مجهول الهویه چند روز پیش در یکی از روستاهای بخش خمام شهرستان رشت، پلیس آگاهی استان گیلان از مردم خواست هویت جسد مجهول الهویه کش

واژه های کلیدی: شناسایی | پلیس آگاهی | استان گیلان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs